• product_banner_01

Produkti

1GE+3FE+1POT+CATV+WIFI4 Ieslēgts/ONT LM241TW4

Galvenās iezīmes:

● Duālais režīms (GPON/EPON)

● Maršrutētāja režīms (statiskais IP/DHCP/PPPoE) un tilta režīms

● Savietojams ar trešās puses OLT

● Ātrums līdz 300 Mb/s 802.11b/g/n WiFi

● CATV pārvaldība

● Dying Gasp funkcija (izslēgšanas trauksme)

● Izturīgas ugunsmūra funkcijas: IP adrešu filtrs/MAC adrešu filtrs/domēna filtrs


PRODUKTA RAKSTUROJUMS

PARAMETRI

Produktu etiķetes

Produkta raksturojums

LM241TW4, divu režīmu ONU/ONT, ir viena no XPON optiskā tīkla vienībām, kas atbalsta divus pašpielāgošanās režīmus GPON un EPON.Piemērots FTTH/FTTO, LM241TW4 var integrēt bezvadu funkcijas, kas atbilst 802.11 a/b/g/n tehniskajiem standartiem.Tas atbalsta arī 2,4 GHz bezvadu signālu.Tas var nodrošināt lietotājiem efektīvāku datu pārraides drošības aizsardzību.Un nodrošiniet rentablu TV pakalpojumu, izmantojot 1 CATV portu.

4 portu XPON ONT ļauj lietotājiem piekļūt ātrgaitas interneta savienojuma XPON portam, kas tiek koplietots ar Gigabit Ethernet portu.Augšup 1,25 Gbps, lejup pa straumi 2,5/1,25 Gbps, pārraides attālums līdz 20 Km.Ar ātrumu līdz 300 Mbps, LM240TUW5 izmanto ārēju daudzvirzienu antenu, lai palielinātu bezvadu diapazonu un jutību, lai jūs varētu saņemt bezvadu signālus jebkurā vietā savā mājā vai birojā, kā arī varat izveidot savienojumu ar televizoru, kas var bagātināt jūsu dzīvi.

FAQ

Q1: Kāda ir atšķirība starp EPON GPON OLT un XGSPON OLT?

Lielākā atšķirība ir tā, ka XGSPON OLT atbalsta GPON/XGPON/XGSPON, Faster Speed.

2. jautājums. Cik ONT var izveidot savienojumu ar jūsu EPON vai GPON OLT

A: Tas ir atkarīgs no portu daudzuma un optiskā sadalītāja attiecības.EPON OLT 1 ​​PON portam var pievienot ne vairāk kā 64 ONT.GPON OLT 1 ​​PON portam var pieslēgt ne vairāk kā 128 ONT.

Q3: Kāds ir PON produktu maksimālais pārraides attālums līdz patērētājam?

A: Viss pon porta maksimālais pārraides attālums ir 20 km.

Q4: Vai jūs varētu pateikt, kāda ir atšķirība starp ONT un ONU?

A: Pēc būtības nav atšķirības, abas ir lietotāju ierīces.Varētu arī teikt, ka ONT ir daļa no ONU.

Q5: Kas ir FTTH/FTTO?

Kas ir FTTH/FTTO?


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Aparatūras specifikācija
    NNI GPON/EPON
    UNI 1x GE (LAN) + 3x FE (LAN) + 1x POT (pēc izvēles) + 1x CATV + WiFi4
    PON interfeiss Standarta GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    Optiskās šķiedras savienotājs SC/APC
    Darba viļņa garums (nm) TX1310, RX1490
    Raidīšanas jauda (dBm) 0 ~ +4
    Uztveršanas jutība (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Interneta saskarne 1 x 10/100/1000 M automātiskās sarunas1 x 10/100 M automātiskās sarunasPilna/puse dupleksa režīmsAutomātiskais MDI/MDI-XRJ45 savienotājs
    POTS interfeiss (opcija) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    WiFi interfeiss Standarts: IEEE802.11b/g/nFrekvence: 2,4–2,4835 GHz (11b/g/n)Ārējās antenas: 2T2RAntenas pastiprinājums: 5dBiSignāla ātrums: 2,4 GHz līdz 300 MbpsBezvadu: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK、WPA/WPA2Modulācija: QPSK/BPSK/16QAM/64QAMUztvērēja jutība:11g: -77dBm@54Mbps

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    Barošanas interfeiss DC2.1
    Enerģijas padeve 12VDC/1A strāvas adapteris
    Izmēri un svars Izstrādājuma izmērs: 167 mm (garums) x 118 mm (platums) x 30 mm (augstums)Preces neto svars: apmēram 230 g
    Vides specifikācijas Darba temperatūra: 0oC~40oC (32oF~104oF)Uzglabāšanas temperatūra: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Darba mitrums: 5% līdz 95% (nekondensējošs)
     Programmatūras specifikācija
    Vadība Piekļuves kontrole, vietējā vadība, attālā vadība
    PON funkcija Automātiskā atklāšana/Saites noteikšana/Attālās jaunināšanas programmatūra ØAutomātiska/MAC/SN/LOID+paroles autentifikācijaDinamiskā joslas platuma piešķiršana
    3. slāņa funkcija IPv4/IPv6 Dual Stack ØNAT ØDHCP klienta/servera ØPPPOE klients/Passthrough ØStatiskā un dinamiskā maršrutēšana
    2. slāņa funkcija MAC adreses mācīšanās ØMAC adreses apguves konta ierobežojums ØApraides vētras apspiešana ØVLAN caurspīdīgs/tag/tulkot/stumbrsportu iesiešana
    Multiraide IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP caurspīdīgs/Snooping/Starpniekserveris
    VoIP

    Atbalsta SIP protokolu

    Bezvadu 2,4 G: 4 SSID Ø Ø2 x 2 MIMO ØSSID apraide/slēpt Izvēlieties
    Drošība DOS, SPI ugunsmūrisIP adreses filtrsMAC adrešu filtrsDomēna filtra IP un MAC adrešu saistīšana
     CATV specifikācija
    Optiskais savienotājs SC/APC
    RF, optiskā jauda -12 ~ 0dBm
    Optiskās uztveršanas viļņa garums 1550 nm
    RF frekvenču diapazons 47 ~ 1000 MHz
    RF izejas līmenis ≥ 75+/-1,5 dBuV
    AGC diapazons 0–15 dBm
    MER ≥ 34 dB (-9 dBm optiskā ieeja)
    Izejas atstarošanas zudums > 14dB
      Iepakojuma saturs
    Iepakojuma saturs 1 x XPON ONT, 1 x ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata, 1 x strāvas adapteris
    Uzrakstiet savu ziņu šeit un nosūtiet to mums