• product_banner_01

Produkti

4GE+CATV+2USB+WIFI5 ONU/ONT LM240TUW5

Galvenās iezīmes:

● Duālais režīms (GPON/EPON)

● Maršrutētāja režīms (statiskais IP/DHCP/PPPoE) un tilta režīms

● Savietojams ar trešās puses OLT

● Ātrums līdz 1200 Mb/s 802.11b/g/n/ac WiFi

● CATV pārvaldība

● Dying Gasp funkcija (izslēgšanas trauksme)

● Izturīgas ugunsmūra funkcijas: IP adrešu filtrs/MAC adrešu filtrs/domēna filtrs


PRODUKTA RAKSTUROJUMS

PARAMETRI

Produktu etiķetes

Produkta raksturojums

LM240TUW5 divrežīmu ONU/ONT attiecas uz FTTH/FTTO, lai nodrošinātu datu pakalpojumu, pamatojoties uz EPON/GPON tīklu.LM240TUW5 var integrēt bezvadu funkciju atbilstoši 802.11 a/b/g/n/ac tehniskajiem standartiem, atbalsta arī 2,4 GHz un 5 GHz bezvadu signālu.Tam ir spēcīgas iespiešanās spējas un plaša pārklājuma īpašības.Tas var nodrošināt lietotājiem efektīvāku datu pārraides drošību.Un tas nodrošina rentablus TV pakalpojumus ar 1 CATV portu.

Ar ātrumu līdz 1200 Mbps 4-portu XPON ONT var nodrošināt lietotājiem neparasti vienmērīgu sērfošanu internetā, interneta tālruņa zvanus un tiešsaistes spēles.Turklāt, izmantojot ārējo daudzvirzienu antenu, LM240TUW5 var ievērojami palielināt bezvadu diapazonu un jutību, kas ļauj saņemt bezvadu signālus vistālākajā mājas vai biroja stūrī.Varat arī izveidot savienojumu ar televizoru un bagātināt savu dzīvi.


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Aparatūras specifikācija
    NNI GPON/EPON
    UNI 4 x GE + 1 POTS (pēc izvēles) + 1 x CATV + 2 x USB + WiFi5
    PON interfeiss Standarta GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    Optiskās šķiedras savienotājs SC/APC
    Darba viļņa garums (nm) TX1310, RX1490
    Raidīšanas jauda (dBm) 0 ~ +4
    Uztveršanas jutība (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Interneta saskarne 10/100/1000 M (2/4 LAN)automātiskās sarunas, pusdupleksais/pilnais dupleksais
    POTS interfeiss (opcija) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    USB interfeiss 1 x USB 3.0 interfeiss
    WiFi interfeiss Standarts: IEEE802.11b/g/n/acFrekvence: 2,4–2,4835 GHz (11b/g/n) 5,15–5,825 GHz (11a/ac)Ārējās antenas: 2T2R (divjoslu)Antena: 5dBi Gain Dual Band AntenaSignāla ātrums: 2,4 GHz līdz 300 Mbps 5,0 GHz līdz 900 Mbps

    Bezvadu: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK、 WPA/WPA2

    Modulācija: QPSK/BPSK/16QAM/64QAM/256QAM

    Uztvērēja jutība:

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    11ac: HT20: -71dBm HT40: -66dBm

    HT80: -63 dBm

    Barošanas interfeiss DC2.1
    Enerģijas padeve 12V DC/1.5A strāvas adapteris
    Izmēri un svars Izstrādājuma izmērs: 180 mm (garums) x 150 mm (platums) x 42 mm (augstums)Preces neto svars: apmēram 310 g
    Vides specifikācijas Darba temperatūra: 0oC~40oC (32oF~104oF)Uzglabāšanas temperatūra: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Darba mitrums: 10% līdz 90% (nekondensējošs)
     Programmatūras specifikācija
    Vadība Piekļuves kontroleVietējā vadībaAttālā vadība
    PON funkcija Automātiskā atklāšana/Saites noteikšana/Attālās jaunināšanas programmatūra ØAutomātiska/MAC/SN/LOID+paroles autentifikācijaDinamiskā joslas platuma piešķiršana
    3. slāņa funkcija IPv4/IPv6 Dual Stack ØNAT ØDHCP klienta/servera ØPPPOE klients/iziet cauri ØStatiskā un dinamiskā maršrutēšana
    WAN tips MAC adreses mācīšanās ØMAC adreses apguves konta ierobežojums ØApraides vētras apspiešana ØVLAN caurspīdīgs/tag/tulkot/stumbrsportu iesiešana
    Multiraide IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP caurspīdīgs/Snooping/Starpniekserveris
    VoIP

    Atbalsta SIP protokolu

    Bezvadu 2,4 G: 4 SSID Ø5G: 4 SSID Ø4 x 4 MIMO ØSSID apraide/slēpt IzvēlietiesIzvēlieties kanālu automatizāciju
    Drošība DOS, SPI ugunsmūrisIP adreses filtrsMAC adrešu filtrsDomēna filtra IP un MAC adrešu saistīšana
     CATV specifikācija
    Optiskais savienotājs SC/APC
    RF optiskā jauda 0–18 dBm
    Optiskās uztveršanas viļņa garums 1550+/-10 nm
    RF frekvenču diapazons 47 ~ 1000 MHz
    RF izejas līmenis ≥ (75+/-1,5) dBuV
    AGC diapazons -12 ~ 0dBm
    MER ≥34 dB (-9 dBm optiskā ieeja)
    Izejas atstarošanas zudums > 14dB
      Iepakojuma saturs
    Iepakojuma saturs 1 x XPON ONT, 1 x ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata, 1 x strāvas adapteris, 1 x Ethernet kabelis
    Uzrakstiet savu ziņu šeit un nosūtiet to mums