• product_banner_01

Produkti

4GE+1POTS+USB+WIFI6 AX3000 ONU/ONT LM241UW6

Galvenās iezīmes:

● Duālais režīms (GPON/EPON)

● Maršrutētāja režīms (statiskais IP/DHCP/PPPoE) un tilta režīms

● Ātrums līdz 3000 Mb/s 802.11b/g/n/ac/ax WiFi

● Atbalstiet SIP, vairākus VoIP papildu pakalpojumus

● Dying Gasp funkcija (izslēgšanas trauksme)

● Vairākas pārvaldības metodes: Telnet, Web, SNMP, OAM, TR069


PRODUKTA RAKSTUROJUMS

PARAMETRI

Produktu etiķetes

Produkta raksturojums

LM241UW6 integrē GPON, maršrutēšanu, komutāciju, drošību, WiFi6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), VoIP un USB funkcijas, kā arī atbalsta drošības pārvaldību, satura filtrēšanu un WEB grafisko pārvaldību, OAM/OMCI un TR069. tīkla pārvaldība, vienlaikus apmierinot lietotājus, pamata platjoslas interneta piekļuve.funkcija, kas ievērojami atvieglo tīkla pārvaldību un tīkla administratoru uzturēšanu.

LM241UW6 GPON ONT, kas ir saderīgs ar standarta OMCI definīciju un Ķīnas mobilās inteliģentās mājas vārtejas standartu, ir vadāms attālināti un atbalsta visas FCAPS funkcijas, tostarp uzraudzību, uzraudzību un apkopi.


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Aparatūras specifikācija
    NNI GPON/EPON
    UNI 4 x GE(LAN)+ 1 x POTS + 2 x USB + WiFi6 (11ax)
    PON interfeiss Standarta ITU-T G.984(GPON) IEEE802.3ah(EPON)
    Optiskās šķiedras savienotājs SC/UPC vai SC/APC
    Darba viļņa garums (nm) TX1310, RX1490
    Raidīšanas jauda (dBm) 0 ~ +4
    Uztveršanas jutība (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Interneta saskarne 10/100/1000 M (4 LAN)automātiskās sarunas, pusdupleksais/pilnais dupleksais
    POTS interfeiss RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    USB interfeiss 1 x USB3.0 vai USB2.01 x USB2.0
    WiFi interfeiss Standarts: IEEE802.11b/g/n/ac/axFrekvence: 2,4–2,4835 GHz (11b/g/n/ax), 5,15–5,825 GHz (11a/ac/ax)Ārējās antenas: 4T4R (divjoslu)Antenas pastiprinājums: 5dBi pastiprinājums Divjoslu antena20/40 M joslas platums (2,4 G), 20/40/80/160 M joslas platums (5G)Signāla ātrums: 2,4 GHz līdz 600 Mbps, 5,0 GHz līdz 2400 MbpsBezvadu: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2Modulācija: QPSK/BPSK/16QAM/64QAM/256QAMUztvērēja jutība:11g: -77dBm@54Mbps11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm11ac/ax: HT20: -71dBm HT40: -66dBmHT80: -63 dBm
    Barošanas interfeiss DC2.1
    Enerģijas padeve 12V DC/1.5A strāvas adapteris
    Izmēri un svars Izstrādājuma izmērs: 183 mm (garums) x 135 mm (platums) x 36 mm (augstums)Preces neto svars: apmēram 320 g
    Vides specifikācijas Darba temperatūra: 0oC~40oC (32oF~104oF)Uzglabāšanas temperatūra: -20oC~70oC (-40oF~158oF)Darba mitrums: 10% līdz 90% (nekondensējošs)
     Programmatūras specifikācija
    Vadība Piekļuves kontroleVietējā vadībaAttālā vadība
    PON funkcija Automātiskā atklāšana/Saites noteikšana/Attālās jaunināšanas programmatūra ØAutomātiska/MAC/SN/LOID+paroles autentifikācijaDinamiskā joslas platuma piešķiršana
    3. slāņa funkcija IPv4/IPv6 Dual Stack ØNAT ØDHCP klienta/servera ØPPPOE klients/iziet cauri ØStatiskā un dinamiskā maršrutēšana
    2. slāņa funkcija MAC adreses mācīšanās ØMAC adreses apguves konta ierobežojums ØApraides vētras apspiešana ØVLAN caurspīdīgs/tag/tulkot/stumbrsportu iesiešana
    Multiraide IGMP V2 ØIGMP VLAN ØIGMP caurspīdīgs/Snooping/Starpniekserveris
    VoIP

    Atbalsta SIP/H.248 protokolu

    Bezvadu 2,4 G: 4 SSID Ø5G: 4 SSID Ø4 x 4 MIMO ØSSID apraide/slēpt IzvēlietiesIzvēlieties kanālu automatizāciju
    Drošība ØDOS, SPI ugunsmūrisIP adreses filtrsMAC adrešu filtrsDomēna filtra IP un MAC adrešu saistīšana
    Iepakojuma saturs
    Iepakojuma saturs 1 x XPON ONT, 1 x ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata, 1 x strāvas adapteris,1x Ethernet kabelis
    Uzrakstiet savu ziņu šeit un nosūtiet to mums